O mnie

Zatrzymuję światło w klatkach


Witaj!

Mam na imię Ola, a moja przygoda z fotografią zaczęła się już w szkole podstawowej. Przez te kilka lat próbowałam różnych kadrów – efekty, klatka po klatce stawały się coraz bardziej profesjonalne i powoli kształtowały mój fotograficzny charakter.

Dzisiaj nie boję podejmować się fotografii reportażowej, portretowej czy kulinarnej. W moim sercu na stałe zagościła również tradycyjna fotografia analogowa. Jest to pasja, która nigdy mnie nie nudzi - mnogość możliwości jakie kryje w sobie stale mnie zadziwia i jednocześnie sprawia, że chcę próbować fotografii jeszcze więcej.

Obecnie studiuję dziennikarstwo - ten kierunek jeszcze bardziej otwiera mnie na ludzi, uczy odwagi w działaniu i nie poddawania się. Mój wiek sprawia, że z chęcią podejmuję nowe wyzwania. To przez to z chęcią realizuję pomysły i fotograficzne marzenia moich klientów.

Chcę ubrać w fotografie Twoje myśli i wyobrażenia, postaram się wprawić w zachwyt Ciebie, Was, waszych bliskich, ale również pokażę Ci jak ja widzę świat i konkretne sytuacje, emocje, urodę. Dlatego zapraszam do obejrzenia portfolio i współpracy, stwórzmy razem coś pięknego!